Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22
  • Euro-ortho
  • Ми лікуємо
  • Гомілковостопний суглоб

Гомілковостопний суглоб

Європейські стандарти лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату в Києві!

Голеностопний суглоб є рухомим з'єднанням трьох кісток і відрізняється складною будовою. Коли болить гомілковостоп, доводиться відмовлятися від занять спортом, модельного взуття та інших звичних речей.

Голеностопний суглоб є суглобом блоковидного типу. Він утворений великогомілкової, малогомілкової та таранної кістками, основні рухи якого – це згинання-розгинання ступні. Оскільки ми часто ходимо, бігаємо, займаємося спортом – це створює велике навантаження на ноги в цілому та гомілковостопний суглоб зокрема.

Причини виникнення болю в гомілковостопному суглобі:

  1. Перелом кісток кісточки, через який ушкоджуються кісткові структури гомілковостопного суглоба.
  2. Розвиток тунельного синдрому: патологія призводить до стискання стінок кровоносних судин та корінців нервових закінчень. Виникає тунельний синдром унаслідок цукрового діабету, механічного пошкодження кісточки.
  3. Тендініт: запалення сухожилля, що призводить до їх роздратування та формування набряків. Запальний процес на ахілловому сухожиллі без своєчасного лікування може спричинити розвиток артрозу, приєднання інфекції, розрив волокон сухожилля
  4. Перелом кістки п'яти, патології анатомічного характеру. Біль у гомілкостопі може виникати внаслідок перенесеної травми п'яткової кістки, коли людина падає з висоти і приземляється на стопи. Часто виникає біль у гомілкостопі у людей, які займаються бігом.
  5. Частковий або повний вивих – часті причини того, що виникає біль у гомілкостопі. Схильні до вивихів люди, які страждають на ожиріння або мають слабкий зв'язковий апарат
  6. Артроз деформуючого типу: захворювання дегенеративного характеру, виникає внаслідок вроджених особливостей анатомічної будови гомілковостопного суглоба. Артроз є системним захворюванням, без своєчасного лікування патологія призводить до поступового руйнування хрящових структур у гомілкостопі.

Для проведення правильного ефективного лікування необхідно поставити точний діагноз.

ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

У медичному центрі «Європейська ортопедія» ви зможете отримати консультацію у ортопеда-травматолога та пройти діагностику на сучасному обладнанні.

Детальна інформація