Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Фізіотерапія

Європейські стандарти лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату в Києві!

Фізіотерапія— спеціалізована галузь клінічної медицини, спрямована на лікувальну дію природних та штучно створюваних фізичних фактори на організм людини. Основними методами фізіотерапії є лазеротерапія, УВЧ, магнітотерапія, ультразвук, електрофорез, ампліпульс. У МЦ "Європейська ортопедія" представлена ​​вся лінійка фізіотерапевтичних послуг останнього покоління від фірми BTL (Великобританія).

Лазеротерапія

Лазеротерапія - це метод фізіотерапевтичного впливу на організм за допомогою лазерного випромінювання. Лазер проникає м'які тканини та судинно-нервові вузли, стимулюючи та відновлюючи пошкоджені тканини. За рахунок цього нормалізується лімфо та кровообіг, з тканин виводяться токсини та продукти розпаду. Лазер також має антибактеріальний та антивірусний ефект. Лазеротерапія практично не має протипоказань та застосовується при лікуванні всіх захворювань опорно-рухового апарату, впливаючи на уражену ділянку променем слабкої інтенсивності.Ефект полягає в тому, що пропадають біль та набряки, покращується рухливість суглобів. Лазер так само має імуностимулюючу, антимікробну та антивірусну дію.

Інфрачервоне випромінювання лазера проникає глибоко у тканини та дозволяє лікувати захворювання хребта та суглобів. При вплив на проблемну область відбувається відновлення та перебудова сполучної тканини, покращується кровопостачання суглоба, знімається набряк та запалення. Використання лазера при лікуванні суглобів дозволяє відновити живлення суглоба та обмін речовин у ньому, та прискорити відновлення періартикулярних тканин. Впливаючи на шкіру та проникаючи до капілярів, лазер покращує кровообіг, активуючи струм лімфи та стимулюючи обмінні процеси. Така дія дозволяє покращити живлення тканин, вивести з них продукти розпаду та стимулювати процеси відновлення.

Лазер високої інтенсивності BTL

Лазер високої інтенсивності BTL - це революційна технологія, заснована на перевіреному принципі низькоінтенсивної лазерної терапії. Висока вихідна потужність до 12 Вт дозволяє глибше проникати у тканини. Вихідна потужність приблизно в 30-50 разів більша, ніж при традиційній низькоінтенсивній лазеротерапії.

Лазер високої інтенсивності стимулює локальну мікроциркуляцію та забезпечує лімфатичний дренаж у патологічній ділянці. Комбінуючи біостимуляцію та фотомеханічну стимуляцію, Лазер Високої Інтенсивності дійсно загоює тканини і є потужним і не викликає звикань засіб усунення болю. Терапія Лазером високої інтенсивності пропонує ефективне лікування широкого спектра клінічних діагнозів, починаючи від м'язових ушкоджень та тендинопатій до дегенеративного артрозу. Апарати BTL Лазер Високої Інтенсивності портативні, оснащені сенсорним екраном та автоматичними терапевтичними протоколами для легкої та ефективної роботи.

Вкрай високочастотна терапія ВТL

КВЧ – це використання електромагнітних хвиль міліметрового (10-1 мм) діапазону довжин хвиль та частотою 30-300 ГГц.

В основі лікувальної дії вкрай високочастотних випромінювань лежить перебудова структурних елементів ураженої тканини, що індукується міліметровими хвилями, і активація нервових провідників, які мають тонічну активність, що призводить до активації шкірно-вісцеральних рефлексів. Разом з цим під дією КВЧ індукується імуногенез шкіри, і тим самим підвищується здатність коригувати гуморальний та клітинний імунітет та реактивність організму. Реакції організму на міліметрові радіохвилі проявляється підвищення адаптаційного синдрому та виявляються у збільшенні неспецифічної стійкості організму до факторів зовнішнього середовища. Виникаюча при КВЧ терапії нейрогуморальна активація блокує процеси перекисного окислення жирів, що грає істотну роль патогенезі низки захворювань та його загострень. Також вчені розглядають біоінформаційну функцію КВЧ терапії, пов'язану із запуском автоколивальних процесів та розбудовою в біологічних структурах. Це зв'язано з тим, що збіг частоти КВЧ випромінювань з частотою релаксаційних коливань біологічних молекул. Це створює передумови для формування ряду біологічних макромолекул, що синхронно коливається.

Такі особливості КВЧ-терапії як неінвазивність, відсутність алергії до КВЧ-випромінювання, здатність застосування її як моно-терапія у алергіків. Здорові тканини організму не реагують на опромінення організму міліметровим полем.

Показання

· захворювання хребта (радикуліти, остеохондроз, запалення сідничного нерва, простріли, болі в крижах, м'язові болі та відчуття скутості в спині)

· неврологія, невропатологія (всі види невралгій, головний біль, паралічі)

· кардіологія (гіпертонічна хвороба, стенокардія, ішемічна хвороба серця)

хронічні гастрити; профілактичні протирецидивні курси лікування)

· хірургія (реабілітація після різних хірургічних операцій; профілактика розвитку грубих рубців та спайок)

· стоматологія (стоматити, пародонтоз, усунення болю, набряку та запалення після будь-яких стоматологічних втручань)

· артрологія (артрити, артрози, синовіїти, плече-лопатковий періатрит, асептичний некрозу головки стегнової кістки)

· дерматологія (екзема, псоріаз)

· травматологія (опіки, профілактика утворення грубих рубців, переломи; реабілітація після операцій на кістках та суглобах, посттравматичні та спицеві остеоміліти)

· косметологія (покращення стану шкіри, боротьба зі зморшками)

· захворювання судин (трофічні виразки, варикоз)

Протипоказання

 • онкологія;
 • кровотечі;
 • висока температура;
 • порушення серцевого ритму;
 • часті напади стенокардії;
 • декомпенсація серцевої діяльності;
 • важка форма гіпертонії (III стадія);
 • епілепсії;
 • вагітність.

Магнітотерапія

Магнітотерапія – метод фізіотерапевтичного лікування різних захворювань опорно-рухового апарату магнітними полями. Це новий напрямок у фізіотерапії, який базується на дії низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм у цілому. При цьому тканини організму не намагнічуються, але деяким складовим елементам можуть передаватися магнітні властивості.

Такий патологічний стан як артроз, призводить до порушення активності органу та зміни магнітного поля на місцевому чи загальному рівні. Відповідно, якщо нормалізувати магнітне поле, то можна досягти певних результатів у лікуванні.

Під дією дозованого магнітного поля посилюються обмінні процеси, виводяться шлаки, збільшується проникність клітинних мембран, підвищується живучість еритроцитів. Лікування артрозу магнітом супроводжується такими терапевтичними ефектами:

· Зменшується або зникає біль

· Спадає набряк тканин

· Поліпшується мікроциркуляція крові

· Посилюються обмінні процеси в параартикулярній та хрящовій тканинах

· Пригнічується зростання патогенних мікроорганізмів.

· Збільшується обсяг рухів

· Зміцнюється імунітет

· Підсилює дію ліків та інших фізпроцедур.

Магнітотерапія BTL

англійська якість

· Унікальна технологія FMF™ (Сфокусоване Магнітне Поле) - магнітне поле, що сильно діє, сфокусоване на оброблюваній області без надання побічних ефектів на медичний персонал

· Сучасна терапія з підтвердженим знеболюючим та протизапальним ефектом, значне прискорення процесу загоєння

· Терапевтична онлайн енциклопедія із запрограмованими протоколами лікування, заснованими на багаторічних медичних дослідженнях

· Рекомендоване застосування в різних галузях медицини (реабілітація, дерматологія, гінекологія, ЛОР, спортивна медицина тощо)

Ультразвукова терапія ВТL

англійська якість

Ультразвукова терапія - це застосування з лікування та профілактики коливань ультрависокої частоти, званих ультразвуком. У фізіотерапевтичній практиці ультразвук використовується на частотах 22-44 кГц. В основі генерації ультразвуку в терапевтичних апаратах лежить зворотний п'єзоелектричний ефект – здатність п'єзокристалів здійснювати механічні коливання під впливом високочастотного змінного електричного поля.

· Багаточастотна ультразвукова терапія з візуальним контролем контакту

· Анатомічна форма аплікаторів для зручного застосування

· Терапевтична онлайн енциклопедія із запрограмованими протоколами лікування, заснованими на багаторічних медичних дослідженнях

· Можливість підключення до інших приладів БТЛ

· Сенсорний екран для зручного використання

Основні показання:

 • неврологічні прояви остеохондрозу хребта (корінцеві та рефлекторно-тонічні синдроми, мієлопатія та ін.)
 • наслідки захворювань та травм периферичної нервової системи, нейропатії, невралгії, гангліоніти, травми хребта та спинного мозку, розсіяний склероз,
 • захворювання та наслідки травм суглобів, м'язів, сухожиль, сумково-зв'язувального апарату,
 • хронічні неспецифічні запальні захворювання бронхів та легень
 • професійні захворювання легень, туберкульоз легень та позалегеневих локалізацій
 • захворювання органів травлення (хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний холецистит, дискінезія кишечника, хронічний гепатит),
 • спортивні травми
 • стоматологічні захворювання,
 • післяопераційні та постін'єкційні інфільтрати, мастит, гідроаденіт, келоїдні рубці, початкові стадії облітеруючих захворювань судин
 • кінцевостей, синдром Рейно та ін.

Протипоказання: артеріальна гіпертензія 3 ст., артеріальна гіпотонія, ішемічна хвороба серця з частими нападами стенокардії та порушеннями серцевого ритму, демпінг -синдром, ускладнена виразкова хвороба, гострі та хронічні гнійні запальні процеси, виражені ендокринні розлади, остеопороз, тромбофлебіт, а також загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

Тільки у МЦ "Європейської ортопедії" Ви можете отримати сеанси фізіотерапії на найсучаснішій апаратурі від фірми BTL у високопрофесійних лікарів фізіотерпевтів.