Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Ендопротезування колінного суглоба

Європейські стандарти лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату в Києві!

Ендопротезування колінного суглоба - складна хірургічна процедура, яка представляє собою заміну сильно пошкодженого чи зношеного суглоба на штучний з метою відновлення втраченої функції кінцівки і повернення пацієнта до звичного способу життя без болю.

В здоровому суглобі напруга м'язів, зв'язок капсули суглоба збалансовані.Гладкий і рівний хрящ забезпечує безперешкодне ковзання кісток відносно один одного.При патологічних змінах в суглобі, що супроводжуються вираженим болем і відсутністю ефективності консервативного лікування пацієнтам показано проведення хірургічного втручання.

Найчастішими показаннями до ендопротезування є такі стани / захворювання:

  • артроз колінного суглоба (гонартроз, посттравматичні артрози)
  • ревматоїдний поліартрит
  • неправильно зрощені внутрішньосуставні переломи суглобових поверхонь кісток, що складають колінний суглоб
  • пошкодження зв'язкового апарату колінного суглоба з вираженими змінами суглобових поверхонь кісток
  • асептичний або аваскулярний некроз і ін.

Під час консультації в медичному центрі «Європейської ортопедії», хірург-ортопед оцінює ступінь зношеності суглоба і на підставі проведених досліджень і функціональних тестів приймає рішення щодо необхідності проведення хірургічного втручання в конкретному випадку.

Наш фахівець визначає показання / протипоказання до операції, детально обговорює всі нюанси, що стосуються майбутнього лікування, підбирає необхідний тип ендопротеза, враховуючи стан кісткової тканини і анатомічні особливості коліна.

ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

У медичному центрі «Європейської Ортопедії», ендопротезування проводить провідний спеціаліст, доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, Блонський Роман Іванович.

Детальна інформація