Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Хірургія плеча. Вправи ЛФК у післяопераційний період

Європейські стандарти лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату в Києві!

Реабілітація після артроскопії плечового суглоба включає поетапне наростання інтенсивності навантажень на плече, основуючи при цьому на виконанні згинальних і розгинальних рухів, що відводять і приводять рухах плеча до голови, відведенні руки за спину.

1.Маятник.

Нахиліться вперед на 90 градусів за допомогою табуретки для підтримки. Здійснюйте рухи тулубом і рукою одночасно, за круговою схемою. За годинниковою стрілкою 10 разів, то проти годинникової стрілки 10 разів, 3 сеанси на день.

2.Флексічесія плеча

Захопіть руки та підніміть руки над головою. Може бути виконано лежачи (малюнок A) або сидячи (малюнок B). Тримайте лікті якнайпростіше. Повторіть 10 разів, 3 сеанси на день.

3. Підтримуване обертання плеча.

Тримайте лікоть разом і з лопаткою на одній лінії. Ковзайте передпліччям вперед і назад по столу. Повторити 10 разів, 3 сеанси на день.

4. Підхід.

З прямим ліктем, використовуйте пальці щоб "повзати" по стіні або дверній рамі, наскільки це можливо. Тримайте руку 10 секунд. Повторіть 3 рази, 3 сеанси на день.

5. Внутрішнє обертання плеча.

Заведіть руку за спину, рухайте вгору і вниз.Повторіть 10 разів,3 сеанси на день.

6.Флексічесія плеча 2

Підніміть руку, щоб вказати вказівним пальцем на стелю, зберігаючи лікоть у прямому положенні. Тримайте 10 секунд. Повторіть 3 рази, 3 сеанси на день.

7. Викрадення плеча

Підніміть руку, убік, тримайте 10 секунд. Повторіть 3 рази, 3 сеанси на день.

8.Пліч. Ізометричні розширення

Встаньте спиною до стіни та прямими руками з боків. Тримайте лікті прямими, притисніть руки до стіни. Упирайтеся 5 секунд, а потім розслабтеся. Повторіть 10 разів.

9. зовнішня ротація плеча (ізометрична)

Стати ураженою стороною тіла до стіни. Зігніть лікоть 90 градусів. Напружте і штовхайте руку об стіну. Затримайтеся на 5 секунд, а потім розслабтеся. Повторити 10 разів.

10. Внутрішнє обертання плеча (ізометричні)

Станьте на кут стіни. Покладіть руку до стіни за кутом, згинаючи лікоть на 90 градусів. Напружте руку об стіну. Затримайтеся на 5 секунд, а потім розслабтеся. Повторити 10 разів.

11. Звалювання внутрішнього обертання.

Тримайте лікоть зігнутим під кутом 90 градусів. Візьміть легку вагу, підніміть руку до живота. Повільно поверніться. Повторити 10 разів, 3 сеанси на день.

12. Зовнішня ротація плеча.

Тримайте лікоть під кутом 90 градусів убік. Візьміть легку вагу, піднімайте руку від живота. Повільно повертайте. Повторити 10 разів, 3 сеанси на день.

13. Приведення плеча (ізометричні)

Натисніть плечима на невелику подушку біля вашого корпусу. Тримайте 5 секунд. Повторити 10 разів, 3 сеанси на день.

14. Викрадення плеча (ізометричні)

Вихідний опір, рух убік. Натиснути важелем проти задньої частини крісла. Тримайте 5 секунд, повторіть 10 разів, 3 сеанси на день.