Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Ампліпульс

Ампліпульс терапія – це лікувальна методика, при якій на уражені ділянки тіла впливають синусоїдальними та модельованими струмами, які є струмами змінного напрямки із частотою від 2 - 5 кГц, модульовані за амплітудою від 10 до 150 Гц. СМТ мають велике застосування у різних галузях медицини, зокрема і патології опорно-рухового апарату.Вони легко проходять через шкіру, глибоко проникають у тканини досягає патологічного вогнища, збуджують нервові закінчення та м'язові волокна. Ампліпульс терапія – це лікувальна методика, за якої на уражені ділянки тіла впливають синусоїдальними та модельованими струмами, які є струмами змінного напрямку з частотою від 2 - 5 кГц, модульовані по амплітуді від 10 до 150 Гц. СМТ мають велике застосування у різних галузях медицини, зокрема і патології опорно-рухового апарату.Вони легко проходять через шкіру, глибоко проникають у тканини досягає патологічного вогнища, збуджують нервові закінчення та м'язові волокна. Ампліпульс терапія може бути використана в комплексі з електрофорезом, коли за допомогою електропроцедури також вводяться лікарські речовини.

Завдяки своєму знеболювальному, протизапальному, розсмоктувальному, протинабряковому, судинорозширювальному та розсмоктуючому діям синусоїдальних струмів.

Показання:

· забої, переломи

· покращення функції нервово-м'язового апарату

· пошкодження зв'язок, суглобових сумок

· захворювання нервової системи

· вегето-судинні та трофічні розлади

· цукровий діабет та ангіопатії

· усунення набряклості

· усунення міжтканинних гематом

· розгладжування зморшок

· покращення структури та кольору шкіри

· відновлення та нарощування м'язових волокон

· нормалізація кровообігу та обмінних процесів

· лімфодренаж

Протипоказання:

· схильність до кровотеч

· інфекційні захворювання шкіри

· психічні розлади

· доброякісні та злоякісні новоутворення

· підвищена чутливість до електричного струму

Тільки в МЦ "Європейської ортопедії" Ви можете отримати сеанси фізіотерапії на найсучаснішій апаратурі від фірми BTL&nbsp ; у високопрофесійних лікарів фізіотерпевтів.