Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Косметологія

Естетична медицина

Ін'єкційна косметологія:

Плазмоліфтинг - це інноваційна лікувально-омолоджуюча ін'єкційна процедура, що передбачає внутрішньошкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не лише за згортання крові, але й за регенерацію та зростання молодої тканини. Крім тромбоцитів плазма містить білки, вітаміни, макро- та мікроелементи.Плазмоліфтинг з успіхом використовується при лікуванні акне, постакне, для профілактики старіння шкіри, як anti-age терапії, для лікування алопеції. При плазмоліфтингу виключені алергічні реакції, тому що використовується аутологічна , тобто власна плазма людини. окремі м'язи обличчя, ботулінотерапія вирішує цілу низку проблем:

 • зморшки навколо очей;
 • зморшки на лобі;
 • зморшки міжбрів'я;
 • зморшки на переніссі;
 • гіпергідроз (підвищене потовиділення);
 • інші мімічні зморшки.

- Мезотерапія

За допомогою мікроін'єкцій лікар здійснює введення біологічно активних речовин у поверхневі та середні шари шкіри на глибину 1,5–3,9 мм. В результаті виявляється лікувальна дія на ту чи іншу ділянку шкіри. За допомогою мезотерапії зараз можна вирішувати широкий ряд естетичних проблем, наприклад, акне, целюліт, зморшки, розтяжки, пігментні плями, в'ялість шкіри.
- Біоревіталізація - природне «оживлення» шкіри шляхом насичення середніх і глибоких шарів дерми гіалуронової кислотою, яка, будучи природним компонентом організму, впливає на шкіру на клітинному рівні, стимулюючи вироблення власної гіалуронової кислоти, регенерацію колагену та еластину, за рахунок активізації функції клітин. Мінімальна кількість процедур коливається від 2 до 4 з інтервалами від тижня до місяця. Середній курс для більш видимого ефекту - 4-6 процедур з інтервалом 10 днів.
- Плацентотерапія ( Лаєннек (Laennec) "Japan Bioproducts Industry Co.Ltd" (Японія).
Показана за:

 • При лікуванні вугрової хвороби та алопеції (особливо ефективні у поєднанні з лазерними процедурами та фототермолізом)
 • В антицелюлітних програмах.
 • Для зменшення вираженості вікових плям гіперпігментації.
 • З метою проведення ліфтингу шкіри обличчя.
 • З метою реабілітації після кислотних пілінгів, дермабразії, лазерного шліфування.

- Контурна пластика


Індивідуально підібрані лікарем програми поєднання процедур.

Доглядові процедури: - Хімічні пілінги

Пілінг — це контрольоване та спрямоване ушкодження шкіри з метою ініціації її регенерації. У відповідь на стрес від пілінгу включаються в роботу клітинні механізми, після чого спостерігаються численні «перетворення» шкіри: покращується її колір, текстура, зникають зморшки, пігментація, вугрові висипання. Відзначено високу ефективність поєднання поверхневих пілінгів та введення препаратів для біоревіталізації.

Апаратна косметологія

Мікрострумова терапія - це різновид фізіотерапії, спрямований на омолодження шкіри за допомогою впливу на неї імпульсним струмом дуже низької напруги. Завдяки стимулюванню судин і капілярів, мікроструми для обличчя підсилюють кровообіг і лімфострум. , мають протинабряковий, бактерицидний, розпушуючою і деполімеризуючою дією. Під впливом ультразвукових хвиль прискорюються всі фізико-хімічні та біологічні процеси у тканинах. Посилюється кровообіг і постачання тканин киснем, активізується робота структурних компонентів дерми і, як наслідок стимуляції синтезу колагену та еластину, що підвищує тонус та еластичність шкіри. До процедур по догляду за особою, заснованих на ультразвуковому методі впливу, входять пілінг, ультрафонофорез, ліфтинг. - Ударно-хвильова терапія (SWT-терапія).
При застосуванні УВТ вплив на шкіру та підшкірну клітковину здійснюється за допомогою акустичної інфразвукової хвилі.
Цей метод боротьби з целюлітом та локальними жировими відкладеннями має суттєві переваги перед іншими, а саме:
- безпечний( має обмежене число протипоказань); - безболісний; - не залишає на шкірі гематом; . - Лімфопресотерапія

У нашому медичному центрі в комплексі з ударно-хвильовою терапією ми використовуємо лімфопресотерапію на професійному апараті фірми ВТL, який дозволяє максимально ефективно та комфортно для пацієнта провести цю процедуру. Пресотерапія дозволяє посилити ефект УВТ за рахунок виведення зайвої рідини з продуктами метаболізму жирових клітин. Попередньо перед пресотерапією на проблемну зону наноситься антицелюлітний засіб (обгортання), що ще більше підвищує ефект методу!

Процедуру ударно-хвильової терапії проводить кваліфікований лікар фізіотерапевт.

Лікар-косметолог підбере індивідуальну антицеллюлітну програму поєднання різних методів для досягнення максимального ефекту:
- ін'єкції ліполітичних препаратів (прямі та непрямі ліполітики), капіляро-мезотерапія;
- УВТ-терапія;
- пресотерапія;
-ручний антицелюлітний, лімфодренажний масаж.
Ін'єкційні процедури проводить лікар-хірург, косметолог, фізіотерапевт (медичний стаж роботи 18 років) .