Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22
  • Euro-ortho
  • Послуги
  • Лікування плечового суглоба

Лікування плечового суглоба

Плечі – основні елементи важелів, через які проходить навантаження, яке ми даємо організму у повсякденний час, під час занять спортом, підняттям важких речей. Спортивні травми також часто позначені вивихами плеча, пошкодженням м'язової тканини, розтягуванням або розривом зв'язок.

Сам по собі біль у плечі є лише симптомом, у якому можна знайти прояв різних захворювань. Найчастіше біль може свідчити про зміни в кістковій та м'язовій тканині або сухожиллях, а ще про інфекцію в організмі.

У похилому віці іноді виявляється артроз, що викликає окостеніння хрящових тканин – що також може викликати біль у плечівому суглобі.

Як супутнім так і основним фактором можуть бути інфекційні захворювання у плечовому суглобі та тканинах (кандидоз, туберкульоз та ін.).

Для точної діагностики захворювання та призначення подальшого лікування, лікарі центру Європейської ортопедії проведуть усі необхідні дослідження, виявлять причину болю у плечовому суглобі та призначать індивідуальне лікування. Залежно від виду і місця локалізації болів у плечі, їх періодичності, часу прояву - можуть бути діагностовані різні проблеми - наприклад, інтенсивний або постійний біль при піднесенні руки вгору або в них може бути викликаний як відкладенням солей, так і артритом /strong> або артрозом.

Спортивні травми є окремою великою темою при лікуванні плечового суглоба. Такі травми супроводжуються проблемами із сухожиллями, про себе вони повідомляють імпульсивними болями, що йдуть за виконаннями тих чи інших рухів – жим штанги, підтягування, кругові рухи. Ще можливий вивих внаслідок падіння або різких рухів спортсмена. Така травма характеризується зазвичай сильним постійним болем, набряками навколишніх тканин. Вкрай необхідно за таких травм пройти діагностику у ортопеда, а при необхідності зробити рентген.За відсутності контролю може статися неправильне зрощення тканин, що спричинить ризик появи регулярних подальших болів у плечі, які не підлягають лікуванню.

Лікарі центру Європейської ортопедії мають величезний досвід у діагностиці та лікуванні не лише звичайних захворювань плечового суглоба, а й спортивних травм, отриманих за великих фізичних навантажень. Реабілітація спортсменів вимагає від наших лікарів набагато вищого рівня знань та умінь, самовіддачі, ніж у більшості ортопедичних клінік. Ми раді використати наш досвід та знання для покращення якості життя наших пацієнтів.

Європейські стандарти лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату в Києві!