Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Електрофорез

Електрофорез - це метод фізіотерапії, при якому на організм людини одночасно впливають електричний струм і введена ним лікарська речовина.

Застосування постійного струму без лікарської речовини називається гальванізацією і викликає такі лікувальні впливи: протизапальний, лімфодренуючий, аналгетичний, судинорозширювальний, міорелаксуючий, седативно.

При електрофорезі ми отримуємо ті ж ефекти плюс специфічний вплив лікарських препаратів, що вводяться, таких як антибіотики, вітаміни, знеболювальні та протизапальні, а також іони металів, колоїди, лікувальні грязі та інші.

Переваги електрофорезу полягає в тому, що - лікарську речовину можна доставити досить точно «в точку призначення» так як вона накопичується в тканинах, між електродами, в цих тканинах створюється так зване депо лікарського препарату, яке поступово витрачається протягом 20 днів .

При електрофорезі не ушкоджуються шкірні покриви і вона безболісна, і абсолютно немає ризику зараження людини;

За рахунок того, що від загальної кількості речовини, що використовується при електрофорезі, менша можливість виникнення алергічних реакцій, а ось активність цієї речовини навпаки вище, тому що вона вводиться в зарядженій формі. Для пацієнтів, які страждають на різні захворювання шлунково-кишкового тракту важливо те, що лікарський препарат не контактує зі слизовими шлунка і кишечника, а впливає безпосередньо на поржену область.

Тільки у МЦ "Європейської ортопедії" Ви можете отримати сеанси фізіотерапії на найсучаснішій апаратурі від фірми BTL у високопрофесійних лікарів фізіотерпевтів.