Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Магнітотерапія

Магнітотерапія – метод фізіотерапевтичного лікування різних захворювань опорно-рухового апарату магнітними полями. Це новий напрямок у фізіотерапії, який базується на дії низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм у цілому. При цьому тканини організму не намагнічуються, але деяким складовим елементам можуть передаватися магнітні властивості.

Такий патологічний стан як артроз, призводить до порушення активності органу та зміни магнітного поля на місцевому чи загальному рівні. Відповідно, якщо нормалізувати магнітне поле, то можна досягти певних результатів у лікуванні.

Під дією дозованого магнітного поля посилюються обмінні процеси, виводяться шлаки, збільшується проникність клітинних мембран, підвищується живучість еритроцитів. Лікування артрозу магнітом супроводжується такими терапевтичними ефектами:

· Зменшується або зникає біль

· Спадає набряк тканин

· Поліпшується мікроциркуляція крові

· Посилюються обмінні процеси в параартикулярній та хрящовій тканинах

· Пригнічується зростання патогенних мікроорганізмів.

· Збільшується обсяг рухів

· Зміцнюється імунітет

· Підсилює дію ліків та інших фізпроцедур.

Магнітотерапія BTL

англійська якість

· Унікальна технологія FMF™ (Сфокусоване Магнітне Поле) - магнітне поле, що сильно діє, сфокусоване на оброблюваній області без надання побічних ефектів на медичний персонал

· Сучасна терапія з підтвердженим знеболюючим та протизапальним ефектом, значне прискорення процесу загоєння

· Терапевтична онлайн енциклопедія із запрограмованими протоколами лікування, заснованими на багаторічних медичних дослідженнях

· Рекомендоване застосування в різних галузях медицини (реабілітація, дерматологія, гінекологія, ЛОР, спортивна медицина тощо)

Тільки в МЦ "Європейської ортопедії" Ви можете отримати сеанси фізіотерапії на найсучаснішій апаратурі від фірми BTL у високопрофесійних лікарів фізіотерпевтів.