Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22
  • Euro-ortho
  • Послуги
  • Лікування кульшового суглоба

Лікування кульшового суглоба

Кульшовий суглоб– це найбільший суглоб людини, що грає одну з основних ролей в прямоходінні, при цьому на нього здійснюється тиск всієї верхньої половини тіла. Суглоб також забезпечує можливість рухів ноги у всіх площинах. Таке розташування та особливості функціонування кульшового суглоба, підвищені навантаження - призводять до того, що він дуже часто може піддаватися різним несприятливих впливів і різних пошкоджень, які проявляються у вигляді болю (больового синдрому) в суглобі і біля нього.

Найчастішими причинами виникнення болю у кульшовому суглобі є:

- Артрит– будь-які ураження суглоба, в т. ч. з інфекційної складової. Запалення суглоба може супроводжуватися інфекцією (гнійним запаленням), при попаданні мікроорганізмів у порожнину суглоба з навколишнього середовища. Часто це відбувається при виявленні поруч вогнища гнійного запалення – фурункула, асбцесса або флегмони стегна.

- Коксартроз (остеоартрит), т.з. дегенеративні зміни – пов'язані з руйнуванням і порушенням харчування в тазостегновому суглобі. Суглобовий хрящ, що покриває головку стегнової кістки з часом втрачає свою пружність і эластичність і поступово під дією різноманітних навантажень відбувається його стирання і зменшення вироблення змазки – внутрішньосуглобової рідини. Все це веде до підвищеного тертя кістки і виникненню запалення в порожнині суглоба.

- Травми(вивихи, переломи) – досить часто в нашій практиці зустрічається перелом шийки стегна. В Центрі Європейської ортопедії можливе застосування консервативних методів лікування, так і передових хірургічних технік;

- Асептичний некроз головки стегнової кістки– порушення кровотоку і некроз елементів головки стегнової кістки. При цьому діагнозі потрібно хірургічне втручання та ендопротезування;

- Бурсит – запалення навколосуглобових сумки;

- Різні неінфекційні аутоімунні захворювання сполучної тканини;

- Туберкульозний артрит. ДУже часто може зустрічатися в дитячому віці.Туберкульоз може спровокувати розвиток туберкульозного артриту, при цьому бактерії туберкульозу відразу локалізуються в тазостегновому суглобі, прибуваючи туди з кровотоком з інших уражених органів.

У нашому медичному центрі Європейської ортопедії  ми приділяємо багато уваги правильній постановці діагнозу, так як від нього залежить грамотне та ефективне лікування тазостегнового суглоба. Центр оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням,а лікарі  мають величезний практичний досвід в лікуванні артритів, коксартрозів, травм і вивихів тазостегнового суглоба.