Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Лазеротерапія

Лазеротерапія - це метод фізіотерапевтичного впливу на організм за допомогою лазерного випромінювання. Лазер проникає м'які тканини та судинно-нервові вузли, стимулюючи та відновлюючи пошкоджені тканини. За рахунок цього нормалізується лімфо та кровообіг, з тканин виводяться токсини та продукти розпаду. Лазер також має антибактеріальний та антивірусний ефект. Лазеротерапія практично не має протипоказань та застосовується при лікуванні всіх захворювань опорно-рухового апарату, впливаючи на уражену ділянку променем слабкої інтенсивності. Ефект полягає в тому, що пропадають біль та набряки, покращується рухливість суглобів. Лазер так само має імуностимулюючу, антимікробну та антивірусну дію.

Інфрачервоне випромінювання лазера проникає глибоко у тканини та дозволяє лікувати захворювання хребта та суглобів. При вплив на проблемну область відбувається відновлення та перебудова сполучної тканини, покращується кровопостачання суглоба, знімається набряк та запалення. Використання лазера при лікуванні суглобів дозволяє відновити живлення суглоба та обмін речовин у ньому, та прискорити відновлення періартикулярних тканин. Впливаючи на шкіру та проникаючи до капілярів, лазер покращує кровообіг, активуючи струм лімфи та стимулюючи обмінні процеси. Така дія дозволяє покращити живлення тканин, вивести з них продукти розпаду та стимулювати процеси відновлення.

Лазер Висока Інтенсивність BTL

Лазер високої інтенсивності BTL - це революційна технологія, заснована на перевіреному принципі низькоінтенсивної лазерної терапії. Висока вихідна потужність до 12 Вт дозволяє глибше проникати у тканини. Вихідна потужність приблизно в 30-50 разів більша, ніж при традиційній низькоінтенсивній лазеротерапії.

Лазер високої інтенсивності стимулює локальну мікроциркуляцію та забезпечує лімфатичний дренаж у патологічній області. Комбінуючи біостимуляцію і фотомеханічну стимуляцію, Лазер Високої Інтенсивності дійсно загоює тканини і є потужним і не викликає звикань засіб усунення болю. Терапія Лазером високої інтенсивності пропонує ефективне лікування широкого спектра клінічних діагнозів, починаючи від м'язових ушкоджень та тендинопатій до дегенеративного артрозу. Апарати BTL Лазер Високої Інтенсивності портативні, оснащені сенсорним екраном та автоматичними терапевтичними протоколами для легкої та ефективної роботи.

Тільки у МЦ "Європейської ортопедії" Ви можете отримати сеанси фізіотерапії на найсучаснішій апаратурі від фірми BTL у високопрофесійних лікарів фізіотерпевтів.