Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Артроскопія колінного суглоба

Європейські стандарти лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату в Києві!

Артроскопія -це найменш травматична операція в ортопедії, яка не поступається за своїми лікувальними можливостями відкритим оперативним втручанням.Крім того, її особливістю є відсутність звичайних післяопераційних рубців.За допомогою артроскопії можна відновити зв'язки, вилікувати пошкоджений хрящ, і зробити безліч інших непростих хірургічних втручань.

Показання для артроскопії колінного суглоба:

  1. Пошкодження менісків -артроскопія дає можливість точно встановити локалізацію пошкодження, його характер і визначити необхідність хірургічного втручання.При цьому деформуючий артроз розвивається значно рідше і повільніше прогресує.
  2. Ушкодження зв'язок - неодноразово при артроскопії виявляється пошкодження хрестоподібних зв'язок при "стабільному коліні", і навпаки-цілісність зв'язок при передній або задній нестабільності колінного суглоба.Артроскопія дає можливість вибрати оптимальну тактику оперативного втручання.
  3. Пошкодження і захворювання синовіальної оболонки -часто супроводжуються пошкодженням великогомілкової коллатеральной зв'язки.В цьому випадку артроскопія дозволяє визначити обсяг поза- або внутрішньосуглобового хірургічного втручання
  4. Пошкодження і захворювання суглобового хряща - 20-25% всіх пошкоджень колінного суглоба.Вони часто стають причиною розвитку деформуючого артрозу.Пошкодження і захворювання суглобового хряща частіше локалізується в надколінно - стегновому відділі колінного суглоба - області, де діагностика найбільш важка.Артроскопія грає вирішальну роль в діагностиці і виборі лікування при ранній стадії асептичного некрозу виростків стегна.
  5. Пошкодження і захворювання жирового тіла - хронічна гіперплазія жирового тіла (хвороба Hoffa) частіше спостерігається у спортсменів з великими навантаженнями на колінний суглоб, останнім часом часто спостерігається у молодих жінок, з - за гормональних порушень.
  6. Деформуючий артроз - артроскопія дає чіткі уявлення про зміни у суглобі.Оперативним шляхом видаляються патологічно змінені тканини з подальшим створенням оптимальних умов для попередження прогресування захворювання.
  7. Ревматоїдний артрит -нерівномірність змін різних зон суглоба і неоднорідність ураження в залежності від його фази.Звуження щілини суглоба, зазубринки суглобових поверхонь, ворсинчасті розростання синовіальної оболонки.За допомогою спеціального пристосування, що вводиться через троакар проводиться нівелювання уражених поверхонь і видалення синовіальної оболонки.

ДОВЕРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

У медичному центрі «Європейської Ортопедії», артроскопію проводить провідний спеціаліст, доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, Блонський Роман Іванович.

Детальна інформація