Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Електроміографія

Європейські стандарти діагностики захворювань опорно-рухового апарату в Києві!

ЕМГ ​​є діагностичною процедурою для оцінки стану м'язів, нервів та нервових клітин, які їх контролюють. Метод допомагає виявити причину таких частих проблем, як м'язова слабкість у кінцівках, порушення чутливості (оніміння та ін.) або болі, а також дозволяє виявити, з чим вони пов'язані — з патологією спинного мозку, корінців, нервів або м'язів.

>

Вибір провідної методики дослідження залежить від поставлених клінічних завдань (тобто від клінічного діагнозу, з яким Вас направив лікар-невропатолог, травматолог, терапевт, ендокринолог та ін.).

Найчастіше ЕМГ призначається при:

  • захворювання мотонейронів спинного мозку (бічний аміотрофічний склероз (БАС), поліомієліт, вторинні ураження мотонейронів при пухлинах та сирингомієлії, ін.)
  • первинно-м'язові захворювання (прогресують м'язові дистрофії, ендокринні міопатії, поліміозит та ін.);
  • патології периферичних нервів різного генезу (поліневропатії запальні, дисметаболічні (цукровий діабет та ін.), при екзогенній інтоксикації (лікарська, алкогольна та ін.), при системних захворюваннях сполучної тканини, спадкові та ін.)
  • травматичні пошкодження периферичних нервів та сплетень верхніх та нижніх кінцівок;
  • при компресійних ураженнях периферичних нервів (синдром зап'ястного, кубітального каналу та ін.)

Діагностичне обстеження відбувається на базі Інституту травматології та ортопедії Академії медичних наук України на сучасному обладнанні.

ДОВЕРЬТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ!