Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Струнка фігура

Зайва вага – це проблема більшості сучасних людей, які ведуть малорухливий спосіб життя. Крім естетичного аспекту, тут порушуються питання стану здоров'я загалом. Встановлено пряму залежність між масою людини та тривалістю її життя. Страшні не самі по собі зайві кілограми – страшні хвороби, які вони провокують.

Комбінація з кількох процедур - допоможе досягти чудового ефекту в зниженні ваги в найкоротший термін. Такі комплексні процедури доповнюють одна одну за рахунок різного типу дії.

Пресотерапія сприяє лімфоструму, що виводить зруйновані жирові клітини швидко і без найменшої шкоди для організму в цілому.

Вакуумно-роликовий масаж чудово підійде для боротьби з целюлітом, а також подолає корекцію контурів тіла. Його принцип дії, схожий із класичним антицелюлітним масажем, але результативність у кілька разів вища.

Лімфодренажний масаж допоможе позбавити організм від надмірного накопичення рідини, а також простимулює рух міжклітинної рідини, що дозволить позбутися жирових відкладень набагато швидше. Сам процес масажу дуже приємний і принесе Вам больові відчуття. Крім того, що Ви зможете отримати ідеальну фігуру, Ви також зможете зняти стрес і напругу.

Програми складаються індивідуально, враховуючи вік, зростання, вагу клієнта, а також стан хребта.

Покази

Зайва вага, корекція фігури, набряклість кінцівок

 

Очікуваний результат

 • збільшується м'язовий тонус і покращуються контури тіла;
 • стимулюється постаріла шкіра, покращується її колір;
  відстрочка старіння шкіри, посилюється клітинна регенерація;
  збільшується метаболізм жирових клітин та посилюється витрата енергії, що призводить до скорочення зайвих жирових відкладень;
  покращується лімфовідтік кровообіг таким чином швидко виходять шлаки з організму; відновлюється пружність та еластичність шкіри, усувається втома.
 • Зникає набряклість шкіри,
 • підвищується тонус стінок судин,
 • найголовніше - знижується зайва вага!

Основні методи

 • пресотерапія
 • вакуумно-роликовий масаж
 • кардіотренажер
 • робота на нестабільній поверхні

 

Вартість реабілітаційного курсу залежить від індивідуального підбору процедур та кількості занять.