Години роботи: з 9:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
Рух - це життя!
Медичний центр Європейської ортопедії
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 22
  • Euro-ortho
  • Ми лікуємо
  • Кульшовий суглоб

Кульшовий суглоб

Європейські стандарти лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату у Києві!

Якщо у людини з'явилися болі в кульшовому суглобі, до цього варто поставитися серйозно, найчастіше це є першою ознакою захворювання. А іноді починається з болів у коліні чи попереку, може турбувати обмеження рухів у суглобі, укорочення кінцівки, кульгавість. По суті, всі захворювання кульшового суглоба починаються по-різному, але результат розвитку захворювань - поступова деформація та руйнування суглоба. Як наслідок, порушення функції, больовий синдром та в певний момент може бути актуальним заміна суглоба (ендопротезування).

Тазостегновий суглоб – це найбільший суглоб людини, що грає одну з основних ролей у прямоходженні, при цьому на нього здійснюється тиск усієї верхньої половини тіла. Суглоб також забезпечує можливість рухів ноги у всіх площинах. Таке розташування та особливості функціонування тазостегнового суглоба, підвищені навантаження - призводять до того, що він дуже часто може зазнавати різних несприятливих впливів та різних ушкоджень, які проявляються у вигляді болю (больового синдрому) у суглобі та біля нього.

Для проведення правильного ефективного лікування необхідно поставити точний діагноз.

Медичний центр «Європейська ортопедія» оснащений найпередовішим діагностичним обладнанням, а лікарі мають величезний практичний досвід у лікуванні артритів, коксартрозів, травм та вивихів кульшового суглоба.

ДОВІРТЕСІ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Детальная информация